Sms Onay Sorunu için çözüm

nullsix

Well-known member
Üye
27 Ara 2019
78
Sms Onay Sorunu için çözüm

Sms onay işlerini firmamızın size sağlayacağı telefon numarası ile çözebilirsiniz. İnternette bir siteye üye olmak istiyorsunuz. Üye olmak için sizden eposta ve telefon numarası istenir. Üye olduktan sonra da size gönderilen aktivasyon kodunu siteye girerek üyelik işlemleriniz tamamlanır. Bugün birçok site üye olurken telefon numarası istemektedir. Eğer telefon numaranızı girmezseniz ya da rastgele bir numara vermeniz durumunda üyeliğiniz açılmıyor. Çünkü üyelik aktivasyon kodu vermiş olduğunuz telefon numarasına gelmektedir.

Mobil onay için telefon numaranızı internet sitelerine vermek ise doğru bir davranış değildir. Çünkü birçok insan bugün internette numarasını paylaştığı için mağdur olmaktadır. Telefon numarası üzerinden dolandırılmaktadır. Birçok site ise veritabanında kayıtlı numaraları el altından başka sitelerle paylaşmaktadır. Bu durumun sonunda her gün onlarca reklam ve tanıtım mesajları almaya başlarsınız. O kadar çok mesaj gelirki bu mesajlardan dolayı önemli mesajları ve detayları kaçırırsınız.

Sitelerin mobil onay kodunu aşmak, numaranızı internete vermeden güvenli bir şekilde istediğiniz sitelere üye olmak için hemen web sitemizi ziyaret edin. Size vereceğimiz fake numaraları internet işlerinizde kullanabilirsiniz. Böylece gündelik sosyal yaşamda kimse sizi rahatsız edemez. Bize ulaşmak ve fake numara satın almak için Onaay.com internet adresimizi kullanabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla dünyanın farklı ülkelerine ait telefon numaraları alıp aktivasyon kod işlemlerinde kullanabilirsiniz.
 
Üst