Hediye Ve Promosyon Kodu Nasıl Kazanılır?

Abdulkadir Varol

Member
Üye
23 Ocak 2020
15
Arkadaşlar herkese merhaba bugün sizleri belli başlı e-ticaret sitelerinin bizlere vermiş olduğu hediye ve promosyon kodları nasıl verildiği ve nasıl kazanabileceğiniz de anlatacağım umarım beğenirsiniz.
19
Arkadaşlar ilk önce e-ticaret sitesi olarak biz hepsiburada.com ele alalım şimdi hepsiburada.com geçen haftalarda şöyle bir şey vardı 150 TL ve üzeri alışveriş yaparsanız size 20 TL'lik bir hediye çeki kazandıracağı söyleniyordu. Yani anlayacağınız gibi bu promosyon kodunu kazanmak için 150 TL ve üzeri bir alışveriş yapmanız gerekiyor ki 20 TL'lik bir hediye çeki kazanırsınız hediye çekinip birincisi böyle kazanabilirsiniz ikinci olarak ise Yani bu hediye çekini böyle nasıl desem oyunlarda hani şu para kazanma uygulamalarında falan Bunlardan 1000 puana ulaşan 10 TL'lik Hepsiburada çeki ve yani başka sitelerde bulabilirsiniz da Bunlar para karşılığı hani şöyle Büyük Algı oluşması Sizler de ben geçerim böyle kaçak bulurum bunu kullanırım gibi bir şey söz konusu değil yani bunu İlla kendi paranızla yapmanız gerekiyor arkadaşlar hani para ödeyip de alabilirsiniz para ödeyip almak Aslında biraz saçma ama yani yine de böyle oluyor yani firmalar Aslında bizleri böyle hediye ve promosyonları böyle veriyor aslında Bunlar da ki asıl amaç bizi alışverişe yöneltmek yani o 150 alışverişi yapma yapmamız için bize bunları yönlendiriyorlar hani 20 TL kazanmak için 150 TL Bence pek mantıklı değil Ama eğer hani gerekli bir 150 TL'lik alışverişiniz varsa aratıyorum gerekli bir ürünü alacaksanız a 20 TL de bunun yanında hediye ceki Bayağı güzel olacağını sanıyorum Umarım bana mantığını anlamışsınızdır ilerki yazılarımızda bunu devamını getireceğiz İyi günler ve bol kazançlar dilerim