Google Adsense Neye Ban Veriyor?

Abdulkadir Varol

Member
Üye
23 Ocak 2020
15
Arkadaşlar herkese merhaba bugün etseniz kullanıcıların ve birçok kişinin aklında bulunan bir soruyu yanıtlayan cağız bu soru adsense neye bana atar yani nasıl bana atıyor şimdi buna bir bakalım bugün.
18
Google adsense kullanıcıların bal yemesi için bir çok sebep var bu sebeplerden biri de geçersiz tıklama yani kendiniz tıklarsanız veya bir başka kullanıcının bir sefer veya 2 seferden fazla tıklaması size ban yedirtir.
Şu yanlışlıkla tıklama konusunu biraz daha açalım arkadaşlar yanlışlıkla tıklama dediğimiz şey aslında başka bir yani reklam görüntüleyen kullanıcının web sitesine bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde birkaç defa tıklamasında Google size haksız gelir elde ettiğiniz düşünerek ban veya reklam kısıtlaması veriyor.

Arkadaşlar tıklama ile bana anlattım Şimdi ise gelelim başka bir banlanma sebebi olan telif hakkına Örneğin bir defterinize ele alalım Bu web sitesinde Siz genellikle bir şeyler paylaşıyorsunuz ona elinize aldığınız ve bunlar telifsiz kendi içerik adsense daha sonra onay aldıktan sonra eğer telifi bir içerik eklerseniz adsense bunu fark ediyor yani kopyalama bir içerik falan bunu fark ediyor ve size bana atıyor bu da başka bir bağlanma sebebidir umarım beğenmişsinizdir hepinizi bol kazançlar.

Ekli dosyalar